معاون فرهنگی کانون که برای افتتاح مرکز فراگیر به کردستان سفر کرده بود دیروز در نشست صمیمی با مربیان کانون سنندج و همکاران اداره کل کانون کردستان حضور پیدا کرد بر پررنگ ترشدن قصه گویی پدربزرگها ومادربزرگ ها تاکید نمود و افزود:ما قصه گویی را از یک فعالیت دورن سازمانی خارج کرده نموده ایم تا دیگرقصه گویان هم بتوانند درعرصه رقابت قرارگیرند و سطح قصه گویان کانون هم مشخص شود.
ه گزارش روابط عمومی اداره کل کانون استان کردستان، رضا قمرزاده ضمن اظهار خوشحالی از حضور در جمع همکاران استان کردستان صمیمت موجود در میان همکاران را برکت آور دانست و خاطر نشان ساخت:حیات جامعه در این است که آدمها نسبت به همدیگر احساس مسئولیت داشته باشند و نسبت به هم بی تفاوت نباشند در غیر این صورت آن جامعه ،جامعه ی مرد ه ایست .

قمر زاده خاطر نشان ساخت:کانون جای خوبی برای کار کردن است،ما در کانون با بهترین مخلوقات خدا در بهترین زمان جلوه گریشان سروکار داریم.

وی درادامه به شیوه های اجرای قصه گویی اشاره کرد و افزود: قصه گویی مبتنی بر لحن و زبان وجودی است قصه گویی با ابزار اگر ابزار به درستی انتخاب نشود ابزار از شکل ساده فراتر رود و در خدمت قصه نباشد قصه گویی را به طرف نمایش سوق می دهد.

معاون فرهنگی کانون در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری که کردستان را استان فرهنگی نامید گفت: استان کردستان استان فرهنگ و هنراست انتظار داریم که فعالیت های فرهنگی و هنری در این استان عمق و ریشه داشته باشد .

قمرزاده در ادامه رفتار سازمانی را تشریح کرد و در مورد شاخصه های رفتار سازمانی وعوامل موفقیت یک سیستم و خصلتهایی که نباید در سیستم باشد صحبت کرد.

لازم به ذکر است،همکاران کارشناس در مورد قصه گویی و بخش های ملی و بین المللی در سطح نهایی،کتابهای ارسالی از تهران ،آمارگیری و کتابداری نظرات خود را بیان کردند.

 

منبع : بوکه بارانه |معاون فرهنگی کانون در سنندج بر پررنگ ترشدن قصه گویی پدربزرگها ومادربزرگ ها تاکید کرد
برچسب ها : کانون ,گویی ,استان ,کردستان ,فرهن ,ابزار ,معاون فرهن ,فرهن کانون ,نشان ساخت ,رفتار سازمانی ,خاطر نشان ,گویی پدربزرگها ومادربزرگ